פתרונות פתיחת דלת - פנאי ומתקנים ציבוריים

/global/scaled/998x435x0x0x998x434/Local-assaabloyCOIL-Pics-Projects-פנאי.jpg

פתרון אבטחה עבור מתקן ציבורי צריך לשפר את חוויית המבקרים תוך הבטחת פעולה בטוחה ונוחה.

מבנים ציבוריים צריכים להיות פתוחים לציבור ועדיין מוגנים היטב מפני פולשים, גניבה, ונדליזם ושריפות. פתרונות הנעילה אמורים להתמזג עם האדריכלות ההיסטורית או העיצוב המודרני, לפי טעמו של האדריכל.

מרכזי ספורט, אולמות קונצרטים ומוזיאונים הם רק חלק מהמתקנים הציבוריים הדורשים פתרונות כגון דרכי מילוט וחירום, המצויידות בידיות בהלה ולחצני שחרור לשעת חירום. זאת כדי להבטיח את שלומם ובטחונם של המבקרים והאורחים מחד, ומאידך ליהנות מפתרונות בקרת גישה והגבלת כניסה לאזורים מסויימים.

התחומים העיקריים בהם ASSA ABLOY יכולה להציע פתרון משולב:

מערכות בקרת גישה עם יכולת שליטה וניטור מרחוק של המתקנים ממיקום מרכזי.

כניסות ראשיות: מכשירים אוטומטיים זזות, המסתובבת או נדנוד דלתות שיכולות לספוג רמות גבוהות של תנועה בשילוב עם מערכות בקרת גישה אלקטרוניות המאפשרות ניטור מרחוק ממיקום מרכזי והתחברו הפרטים של מבקרים שנכנסו למתקן.

אזורים ציבוריים: פתרונות בקרת גישה פיסיים ולוגיים המאפשרים או מגבילים את הגישה לאזורים כמו שירותים, מזנונים או אולמות בזמנים קבועים של היום.

חדרי הלבשה ואזורי VIP: פתרונות בקרת גישה בניהול מרחוק בשילוב עם מערכות אבטחה, כולל טלוויזיה במעגל סגור, המאפשרים לוודא שהאנשים הנכונים נכנסים לאזורים המתאימים להם בזמן הנכון.

יציאות חירום: פתרונות יציאה מהירים המשלבים בקלות אבטחת יציאה, כולל התאמה לדלתות אש ומערכות יציאת בהלה, המגנות מפני פגיעות בנפש וברכוש בשעת חירום ומונעות חדירה מבחוץ בכל העת.