פתרונות פתיחת דלת משולבים פנאי או מתקנים ציבוריים

/Local/assaabloyCOIL/Pics/Projects/%d7%9e%d7%9c%d7%95%d7%a0%d7%90%d7%95%d7%aa.jpg

פתרון אבטחה עבור מתקן ציבורי צריך לשפר את חוויית המבקרים תוך הבטחת פעולה בטוחה ונוחה.

ומבנים ציבוריים צריכים להיות פתוחים לציבור עדיין מוגן היטב מפני פולשים, גניבה, ונדליזם ושריפות. מוצרים אפ גם צריך להתמזג עם האדריכלות ההיסטורית או עיצוב עם זכוכית מודרנית.

מרכזי ספורט, אולמות קונצרטים ומוזיאונים נמנים חלק המתקנים הציבוריים הדורשים פתרונות דרך מילוט חירום, מצויד מכשירי יציאת פאניקה, להימלט שביתות חשמליות לחצני שחרור חירום, כדי להבטיח את שלומם של הגנת האורחים, אך גם יכולים להפיק תועלת פתרונות בקרת הגישה הגבלת כניסה לשטחי גבולות פעמי.

התחומים העיקריים בהם ASSA ABLOY יכולה להציע פתרון משולב:

היקפיות מטעמי ביטחון: מערכות בקרת גישה לאפשר ניטור מרחוק של המתקנים ממיקום מרכזי ואת להבטיח כי כל הגישה של המבקרים נשלטת.

כניסות ראשיות: מכשירים אוטומטיים זזות, המסתובבת או נדנוד דלתות שיכולות לספוג רמות גבוהות של תנועה בשילוב עם מערכות בקרת גישה אלקטרוניות המאפשרות ניטור מרחוק ממיקום מרכזי והתחברו הפרטים של מבקרים שנכנסו למתקן.

אזורים ציבוריים: פתרונות בקרת גישה פיסיים ולוגיים יכולים לשמש ומותאם לאפשר או להגביל את גישה לאזורים יבשים כמו שירותים, מזנוני אולמות בזמנים קבועים של היום.

חדרי הלבשה ואזורי VIP: פתרונות בקרת גישה לנהל מרחוק בשילוב עם מערכות אבטחה, כולל טלביזיה במעגל סגור העובדה לוודא שאנשים הנכונים מוענקים כניסה בזמן הנכון והמשיכו החוצה בכל העת האחרת.

יציאות חירום: פתרונות יציאה מהירים שילוב וקלות אבטחת יציאה, כולל התאמה עבור מטרת דלתות אש ומערכות יציאת פאניקה מגנה הוא בנפש וברכוש בשעת חירום ולמנוע חדירה מבחוץ בכל העת.