גישה ברמה עולמית עבור חולים, צוות ומבקרים במרכזי בריאות

/global/scaled/995x435x0x0x995x432/Local-assaabloyCOIL-Pics-Projects-Local-BE-AABE VISUALS-AABE Website Visuals-Healthcare Solutions-Headimage - Healthcare Solutions - ASSA ABLOY 2015.jpg

בסביבת בריאות, הגבלה וניטור גישה לאזורים מסוימים בזמנים מסוימים של היום היא המפתח לניהול נכון ובטוח של סגל בית החולים, המטופלים והמבקרים.

האתגר במערכות בריאות הוא להגן על צרכי הבטחון הבסיסייים והרגישים של המטופלים והמבקרים, ועל מתן שירותים רפואיים באיכות גבוהה ומניעת התפשטות זיהומים במקביל. לכן, נדרשים פתרונות דיסקרטיים יעילים וגמישים העונים על הצרכים המגוונים של חולים, צוותים רפואיים וציבור המבקרים.

בעוד פתרונות פרזול בגימור אנטיבקטריאלי מסייעים במניעת התפשטות זיהומים בחדרי ניתוח ובחדרי האשפוז, מערכות בקרת גישה המתקדמות ופתרונות המילוט של ASSA ABLOY מספקים את הרמות ההכרחיות של ביטחון ובטיחות בכל שטחי המרכז הרפואי.

התחומים העיקריים בהם ASSA ABLOY יכולה להציע פתרון משולב:

כניסות ראשיות: אוטומטיות זזות, המסתובב או נדנוד דלתות שיכולות לספוג רמות גבוהות של תנועה ואת להבטיח גישה קלה עבור חולים ומבקרי נכים בשילוב עם מערכות בקרת גישה אלקטרוניות המאפשרות ניטור מרחוק ממיקום מרכזי על מנת להבטיח קוד זה אנשים מורשים יוכלו לגשת לבניין לאחר זמן מוגדר מראש בלילה.

יציאות חירום: פתרונות יציאה מהירים שילוב וקלות אבטחת יציאה, כולל התאמה עבור מטרת דלתות אש ומערכות יציאת פאניקה מגנה הוא בנפש וברכוש בשעת חירום ולמנוע חדירה מבחוץ בכל העת.

יחידות כירורגיות: דלתות אוטומטיות ייעודיות ליחידות כירורגיות ולחדרי ניתוח, עם מתגי מרפק שנועדו למזער מגע עם ידיות וסיכון לזיהום, ומערכות בקרה להגבלת גישה לא מורשה.

כניסות ראשיות: דלתות הזזה, דלתות מסתובבות ודלתות ציר אוטומטיות המיועדות לנפחי תנועה גדולים ומאפשרות גישה קלה למבקרים בעלי מוגבלויות ולנכים, בשילוב עם מערכות בקרת גישה אלקטרוניות המאפשרות ניטור מרחוק ממיקום מרכזי, ובקרת גישה על פי הרשאות שהוגדרו לאזורים שונים ובזמנים קבועים של היום והלילה.