פתרונות משולבים עבור סביבות חינוכיות

/global/scaled/999x435x0x0x760x-1/Local-assaabloyCOIL-Pics-Projects-Local-BE-AABE VISUALS-AABE Website Visuals-Education Solutions-Head Image - Education Solutions - ASSA ABLOY 2015.jpg

סביבה חינוכית בטוחה דורשת פתרונות ניהול גישה אינטליגנטיים, דיסקרטיים ויעילים.

בשל הגדרות מסובכות, פתרונות פתיחת הדלת למגזר החינוך חייבים להיות גמישים כדי לענות על הצרכים המגוונים של התלמידים, הסטודנטים ואנשי חינוך.

בעוד פתיחות היא מרכיב מרכזי, גישה לאזורים מסוימים צריכה להיות מפוקחת ומוגבלת בזמנים מסוימים.

החל מכניסות ראשיות דרך אולמות הרצאה ועד למתקני ספורט או מגורי סטודנטים; פתרונות הנעילה ובקרת הגישה, דרכי המילוט והבהלה ופתרונות ניהול הנכסים, צריכים לעבוד כמכלול ולספק רמות אבטחה והגנה מתאימות נגד פריצה, גניבה וונדליזם.

התחומים העיקריים בהם ASSA ABLOY יכולה להציע פתרון משולב:

כניסות ראשיות: דלתות אוטומטיות מסתובבות או נעות, המיועדות לאזורים עם עבירות גבוהה, בשילוב עם מערכות בקרת גישה אלקטרוניות המאפשרות ניטור ובקרה מרחוק על מנת להבטיח שתנועת המבקרים נשלטת בהתאם ללוחות זמנים שנקבעו מראש.

חדרי הנהלה וצוות חינוכי: פתרונות בקרת גישה מגנים על אנשים ועל רכוש תוך שמירה על נוחות השימוש.

IT / חדרים טכניים / מעבדות: פתרונות גישה אלקטרוניים ומערכות ניהול נכסים, עם ניטור מרחוק, מגבילים גישה לא מורשה ומגנים על נכסים כנגד גניבה.

אולמות הרצאות וחדרי כיתה: דלתות גמישות ויציאות חירום מספקות נוחות ובטחה, בעוד מערכות בקרה משולבות מאפשרות ניטור מרחוק של תנועת התלמידים במתקני החינוך.

מגורי סטודנט: חומרה דינמית ופתרונות בקרת הגישה המגנים על תלמידים ונכסים ומתאימים לדרישות עבור מגורי סטודנטים.

מעקב אחר נכסים: ארונות ולוקרים עם פתרונות חכמים לניהול מפתחות משתלבים בקלות ביחד עם פתרונות בקרת גישה ומספקים הגנה נוספת ובקרה בזמן אמת, מעקב וניהול של הנכסים החשובים ביותר של המתקן.

יציאות חירום: פתרונות יציאה מהירים שילוב וקלות אבטחת יציאה, כולל התאמה עבור מטרת דלתות אש ומערכות יציאת פאניקה מגנה הוא בנפש וברכוש בשעת חירום ולמנוע חדירה מבחוץ בכל העת.